Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso.
Máis información
|
Aceptar
es
gl
Accede
RC Deportivo - Málaga CF
Data
20/10/2019 16:00
Prezo transporte
Socios: 2€ / Afeccionados: 5€
Inicio prazo inscrición
09/10/2019 10:00
Fin prazo inscrición
16/10/2019 23:59
Data límite de pago
18/10/2019 12:00
O prazo de inscricións para este partido xa finalizou.
Destino Riazor 1
Saída
20/10/2019 13:30h
MALPICA.- Parada de Bus
14:00h
CARBALLO.- Estación de Autobuses
14:30h
LARACHA.- Parada de Bus
14:45h
ARTEIXO.- Parada de Bus
15:00h
VILARRODÍS.- Parada de Bus
15:10h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 2
Saída
20/10/2019 13:00h
SANTIAGO.- Estadio San Lázaro
13:30h
SIGÜEIRO.- Parada de Bus
13:45h
ORDES.- Parada de bus
14:00h
CARRAL.- Parada de Bus
14:15h
VILABOA.- Parada de Bus
14:30h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 3
Saída
20/10/2019 14:45h
FERROL.- Inferniño
13:30h
FENE.- Parada de Bus Perlío-Froiz
13:40h
MUGARDOS.- Supermercado Familia
13:50h
ARES.- Puerta del Sol
14:05h
PONTEDEUME.- Intercambiador
14:15h
MIÑO.- Parada de Bus
14:25h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 4
Saída
20/10/2019 10:00h
VERÍN.- Estación de Autobuses
10:00h
OURENSE.- Cervecería Asgalla C/ Francisco Añón Paz, 1
11:00h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 5
Saída
20/10/2019 13:45h
MONFORTE DE LEMOS.- Estación de Autobuses
13:45h
SARRIA.- Estación de Autobuses
14:30h
LUGO.- Calle Dinan
(Cuartel de la Guardia Civil, detrás de la Estación de Autobuses)
14:45h
RÁBADE.- Bar Bethoven
15:00h
BAAMONDE.- Tanatorio Iglesias
15:15h
GUITIRIZ.- Gasolinera
15:30h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 5-A
Saída
20/10/2019 12:45h
VIVEIRO.- Oficina de Turismo
12:45h
XOVE.- Parada de Taxis
12:55h
SAN CIBRAO.- Casa do Mar
13:15h
CERVO.- Concello
13:25h
BURELA.- Estación de Autobuses
13:45h
FOZ.- Concello
13:55h
LOURENZÁ.- Cabaleiros
14:05h
MONDOÑEDO.- O Rei das Tartas
14:20h
ABADÍN.- Plaza
14:50h
VILALBA.- Estación de Autobuses
15:05h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 6
Saída
20/10/2019 14:00h
PONTEVEDRA.- Parada de Bus San Roque
13:00h
SANXENXO.- Estación de Autobuses
13:30h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 6-A
Saída
20/10/2019 12:30h
VILAGARCÍA.- Rotonda de Cabadelo
(Delante de Astilleros)
13:30h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 6-B
Saída
20/10/2019 13:00h
ILLA DE AROUSA
13:00h
VILAGARCÍA.- Rotonda de Cabadelo
(Delante de Astilleros)
13:15h
PADRÓN.- Carretera nacional – Campo de Fútbol
13:50h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 8
Saída
20/10/2019 14:15h
SADA.- Parada de Bus
14:15h
LORBÉ.- Parada de Bus
14:25h
MERA.- Parada de Bus
14:35h
SANTA CRUZ.- Parada de Bus
(Maxi)
14:45h
PERILLO.- Parada de Bus
(Habitat)
14:55h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Destino Riazor 8-A
Saída
20/10/2019 14:15h
BETANZOS.- Parada de Bus
(Palco de la Música)
14:15h
GUÍSAMO.- Parada de Bus
14:25h
O CARBALLO.- Parada de Bus
14:35h
SAN PEDRO DE NÓS.- Parada de Bus
(La Raqueta)
14:45h
CAMBRE.- Glorieta del Paraguas
14:50h
O BURGO.- Parada de Bus – Intercambiador – Estación FFCC
14:55h
ACEA DA MA.- Parada de Bus
15:00h
Estadio ABANCA-RIAZOR
(Avenida de La Habana - Preferencia Puerta 20)
Todas as rutas regresan 30 minutos despois de acabar o partido desde o mesmo punto de chegada
O prazo de inscricións para este partido xa finalizou.